1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Planificare sustinere lucrare licenta pe specializari, zile, ore si sali

PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL ECONOMIE, CONTABILITATE ȘI AFACERI INTERNAȚIONALE

 

Comisia nr. 1 CONTABILITATE ȘI INFORMATICĂ DE GESTIUNE Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.   dr. Sorinel DOMNIŞORU 15.07.2016 C156 10.30
Membri: Conf. dr. Ramona PÎRVU
Conf.   dr. Radu BĂLUNĂ
Secretar: Lect.   dr. Sorin VÎNĂTORU

 

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI ALDEA A. ANDREEA IONELA
2 ZI AMZUCU L MARINA GENOVEVA
3 ZI BĂDOI T. ELENA - LAVINIA
4 ZI BEJAN E EMANUELA
5 ZI BOBOC C CRISTINA-MIRABELA
6 ZI BULUGEAN S CRISTINA-LILIANA
7 ZI BUZURIN D MARIUS DANIEL
8 ID CAILA F. ADA-CĂTĂLINA
9 ZI CAPLEA E CRISTINA
10 ZI CĂRBUNE N MANUELA ELENA
11 ZI CHIRIȚESCU N. MARIA MĂDĂLINA
12 ZI CIOABLĂ I. MARIA-LARISA
13 ZI CIU C MARIA MĂDĂLINA
14 ZI COLEA M ANDREEA
15 ZI CONSTANTINESCU GH ANDREEA GIORGIANA
16 ZI CURELEA F. MIHAELA
17 ZI DIACONU M MARIA MIHAELA
18 ZI DIDU D IONELA-IVONA


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL ECONOMIE, CONTABILITATE ȘI AFACERI INTERNAȚIONALE

 

 

Comisia nr. 2 CONTABILITATE ȘI INFORMATICĂ DE GESTIUNE Data Sala Ora
Preşedinte: Conf. dr. Cristian DRĂGAN                           15.07.2016 C339 10.30
Membri:

Prof.     dr. Valentin LIŢOIU

Conf. dr. Valeriu BRABETE

Secretar: Asist. dr. Adriana CRĂIȚAR

 

 

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI DINA D. ROXANA ADRIANA
2 ZI DINCĂ D CORINA MARIA
3 ZI DOGARU D IONUȚ-LIVIU
4 ZI DOGARU R CONSTANTINA VALENTINA
5 ZI DRAGU C GABRIELA ELENA
6 ZI DRUȚU P MARIA-ALINA
7 ZI DURAC A.A. ADINA-MARIANA
8 ZI ENACHE I NICUȘOR
9 ZI GAPIE N OANA MIHAELA
10 ZI GAVRILĂ S IONELA ANTOANETA
11 ZI GĂLEȘANU S. CĂTĂLINA
12 ZI G#RBACIU I. MIHAELA - ALINA
13 ZI GHERASIE D ȘTEFANIA MĂDĂLINA
14 ID GHERGHE G. DANIELA
15 ZI GHIMIȘ L. IONUȚ - BOGDAN
16 ID GLIGOR N. SĂNDICA-IONELA
17 ZI GRECU T. VASILE - VALENTIN
18 ZI ILIE M MARIA MIRELA

 


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL ECONOMIE, CONTABILITATE ȘI AFACERI INTERNAȚIONALE

 

 

 

Comisia nr. 3 CONTABILITATE ȘI INFORMATICĂ DE GESTIUNE Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.   dr. Maria SANDU 15.07.2016 C324B 10.30

Membri:

 

Prof.   dr. Cerasela PÂRVU

Conf.   dr. Daniel GOAGĂRĂ

Secretar: Lect.   dr. Andra GĂINĂ

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI ION C. OANA - ALEXANDRA
2 ZI IORDACHE G ALINA ANDREEA
3 ZI IRIMIA V CLAUDIA CĂTĂLINA
4 ZI IVANA V. ELENA - ROXANA
5 ZI JIANU C ALEXANDRA ELENA
6 ZI LUPU M LUCIA MARIA
7 ZI MARȚINCU J MARIA MĂDĂLINA
8 ID MATEI M. MARIUS
9 ZI MĂRGĂRIT PODEANU M. MĂDĂLINA
10 ZI MĂRGHIDAN E CRISTINA ALEXANDRA
11 ID MICU M. MĂDĂLINA
12 ID MICU N. IONEL-DANIEL
13 ZI MITRACHE I IULIANA-ROXANA
14 ZI MITRACHE I OANA   ANDREEA
15 ID NEACȘU D DECEBAL-HORAȚIU
16 ZI NEDA G NICOLETA DANIELA
17 ZI NEDELCU C. CRISTINA
18 ZI NIȚU Ș ȘTEFANIA ELIZA
19 ID OBRETIN M. CRISTINA-MARIA


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL ECONOMIE, CONTABILITATE ȘI AFACERI INTERNAȚIONALE

 

Comisia nr. 4 CONTABILITATE ȘI INFORMATICĂ DE GESTIUNE Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.   dr. Maria CRIVEANU 15.07.2016 C164 10.30

Membri:

 

Prof.   dr. Ion IONESCU

Conf. dr. Anca MEHEDINȚU

Secretar: Asist. dr. Anca VĂRZARU

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI PANTELIMON E MĂDĂLINA-ANGELA
2 ZI PIRTEA GHE RODICA-MIHAELA
3 ZI POPA I. VALENTINA - MARINELA
4 ZI POPESCU Ș. VIORICA
5 ZI POPESCU G MARIA-GEORGIANA
6 ZI PREDOI E.I. PETRUȚA - ROXANA
7 ZI PREDUȚ G COSMINA ELENA
8 ZI RAICEA M MIHAELA ELENA
9 ZI SMĂDOI D. ANDRADA - MARIA
10 ZI SPR#NCU I ANAMARIA MIHAELA
11 ID STANCU I. IONEL-GABRIEL
12 ZI STĂNECI L ANDREEA-PATRICIA
13 ZI TOMA R. MIHAELA - IONELA
14 ZI TRIȚĂ G ȘTEFANIA MIRELA
15 ZI ȚENE F ALINA
16 ZI VASILESCU C SABINA-ELENA
17 ZI VLADU I DIANA-MĂDĂLINA
18 ZI VOINEA M.D. FLORINELA - AMELIA
19 ZI VRĂJITORU I BIANCA DANIELA


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL ECONOMIE, CONTABILITATE ȘI AFACERI INTERNAȚIONALE

 

Comisia nr. 5   ECONOMIE ŞI AFACERI INTERNAŢIONALE Data Sala Ora
Preşedinte: Conf. dr. Laurenţiu DRAGOMIR 14.07.2016 C403 14.00

Membri:

 

Conf. dr. Ramona PÎRVU

Conf. dr. Cosmin FRATOŞTIŢEANU

Secretar: Lect.dr. Radu BRATU

                                                                    

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI BĂLONIU C. DANIELA-ELENA
2 ZI BECEA Ș. SEBASTIAN
3 ZI B#CU C. DORIN-GABRIEL
4 ZI BOBOC S. ALEXANDRA
5 ZI CEUȘESCU N. LARISA-ALEXANDRA
6 ZI COMAN I. ALINA-ADRIANA
7 ZI DICULESCU G. CAMELIA-ELENA
8 ZI DRAGU N.D. STELIAN CIPRIAN ANDREI
9 ZI FLOREA T. ROXANA-MARIA
10 ZI GAROAFA I. IRINA-ȘTEFANIA
11 ZI GLĂVAN D. MONICA
12 ZI IONELE G. LIANA-FLORI
13 ZI MALACU M.M. ANDREEA-MELANIA
14 ZI MĂRCUȘU I. SABINA-LUCIANA

                                        

                                                                                                                                               


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL ECONOMIE, CONTABILITATE ȘI AFACERI INTERNAȚIONALE

 

Comisia nr. 6   ECONOMIE ŞI AFACERI INTERNAŢIONALE Data Sala Ora
Preşedinte: Conf. dr. Daniel TOBĂ 14.07.2016 C156 14.00

Membri:

 

Conf. dr. Anca TĂNASIE

Conf. dr. Luminița VOCHIȚA

Secretar: Asist. dr. Bogdan BUDICĂ

 

                                                            

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI MIHAI G. RELU-ANDREI
2 ZI PLOPEANU V. CLAUDIA-MANUELA
3 ZI POPA N.A. IULIA-FLORIANA
4 ZI POPESCU N. FLORINA-SABINA
5 ZI PREDOAICA I. CLAUDIA-NICOLETA
6 ZI ROȘU C. RAMONA-ANGELA
7 ZI SEIMEANU I. GABRIELA-IULIANA
8 ZI ȘARLĂ I. MARIAN-IONEL
9 ZI ȘERBAN G. MIRELA-FLORENTINA
10 ZI TĂNASIE I. ANDREEA-CAMELIA
11 ZI T#RZIU J. MARIELA-ROXANA
12 ZI TREANȚĂ D. ADINA-MĂDĂLINA
13 ZI UDRIȚĂ I. GABRIELA-ANCUȚA
14 ZI VRACIU V. ANDREEA-MĂDĂLINA


 

PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL ECONOMIE, CONTABILITATE ȘI AFACERI INTERNAȚIONALE

 

 

Comisia nr. 7     ECONOMIE ŞI AFACERI INTERNAŢIONALE

(cu predare în limba engleză)

Data Sala Ora
Preşedinte: Conf.dr. Mirela CRISTEA 14.07.2016 C 3 14.00
Membri: Conf. dr. Laura VASILESCU
  Conf. dr. Cristian STANCIU
Secretar: Lect. dr. Andra GĂINĂ

 

 

                                  

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI AGUIYI   MARTIN GINIKACHUKWU
2 ZI BARBU G. CRISTIAN DRAGOȘ
3 ZI BOANGIU F.M. OANA LAVINIA
4 ZI BOGDĂNEL F. BOGDAN
5 ZI CLENCIU G.I. EDOUARD SAMUEL
6 ZI DINU I. DORINEL MIHĂIȚĂ
7 ZI ENE C. ANCA -MARIA
8 ZI IONAȘCU L.L. SIMONA - ANDREEA
9 ZI LUȚĂ DUMITRAȘCU M. EMILIAN
10 ZI MEGHIȘAN F. FLAVIA LAVINIA
11 ZI NEACȘU I. RALUCA MARINELA
12 ZI SHALABI   SAMED
13 ZI STANCIU S. CLAUDIA MARIANA
14 ZI STOIAN A. RADU MIHAI
15 ZI STOIAN C. BIANCA MARIA
16 ZI TREPĂDUȘ L. SIMONA-CRISTINA
17 ZI VÎLCEANU M. ROLAND DORU ALEXANDRU
18 ZI VOICU I. MARINA CRISTIANA
19 ZI ZANFIR N. ROXANA GABI

 


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

 

 

DEPARTAMENTUL MANAGEMENT-MARKETING-ADMINISTRAREA AFACERILOR

Comisia nr. 1 MANAGEMENT Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.   dr. Adriana Burlea-ȘCHIOPOIU           15.07.2016 C270 9.00
Membri: Conf.   dr. Liviu CRĂCIUN                  
  Conf.   dr. Radu OGARCĂ                  
Secretar Lect.   dr. Cosmin BĂLOI

               

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI BADEA C. MARINELA-CRISTINA
2 ZI BĂLAN G. LAVINIA ELENA
3 ZI BĂLAN N. ANAMARIA
4 ZI BĂLĂ I. ALINA DANIELA
5 ZI BĂRĂGAN I .S. ANDREEA MIHAELA
6 ZI BOBARU I. ELENA-DIANA
7 ZI BODAE D. MIRCEA CĂTĂLIN
8 ZI CIOBANU N. GEORGETA-MARIA
9 ZI COSTOIU G. MANUELA-MĂDĂLINA
10 ZI DIACONESCU I. ELENA ANDREEA
11 ID DINA P. RAMONA-MARINA
12 ZI DRAGĂ C.O. AIDA DENISA
13 ZI DUMITRU M. MARIN-FLORIN
14 ZI FOTA M. IULIANA NATALIA
15 ZI GIUCĂ S.D. ALEXANDRU- LIVIU
16 ZI ILIESCU G. ROXANA MĂDĂLINA
17 ZI IONESCU I. MIHAELA - BIANCA
18 ID JANĂU C. PETRUȚA-RALUCA
19 ZI LUNGU C. DUMITRA OLGUȚA
20 ZI MIHAI V. ROXANA VILIANA
21 ZI MITROI I. STELIAN IONUȚ

 

 


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

 

 

DEPARTAMENTUL MANAGEMENT-MARKETING-ADMINISTRAREA AFACERILOR

 

Comisia nr. 3 MANAGEMENT Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.   dr.   Cătălina SITNIKOV 15.07.2016 C233A 9.00
Membri: Prof.   dr. Ion CRIVEANU
  Prof.   dr. Daniela POPESCU
Secretar Conf. dr. Cătălin BARBU

               

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI NEAMȚU E. SILVIA
2 ZI NEAȚĂ C. V. TITI
3 ZI NIȚĂ I. ROXANA CRISTINA
4 ZI NIȚU L.N. CLAUDIA MIHAELA
5 ZI NIȚU V. DANIEL FLORIN
6 ZI NIȚUICĂ G. DIANA
7 ZI PASTRAMĂ I. FLORIN ALIN
8 ZI PERIAN N. DENIS-FLORIN
9 ZI PRIVANTU P. ANGELA -DANIELA
10 ZI PUNGARU E. GABRIEL
11 ZI RADU F. IULIANA ALINA
12 ZI RAICEA I. MIHAELA
13 ZI RAICU D. CRISTINA-MARIA
14 ZI RUDEANU T.V. ELENA-DANIELA
15 ID STANCIU G. ADRIAN
16 ZI ȘAPCĂ G. ALEXANDRU
17 ID T~RNOVEANU I. CLAUDIU-IULIAN
18 ZI TUDOR G. GABRIELA MĂDĂLINA
19 ZI TUDOSIE I. MARIANA-MONICA
20 ZI V#NĂTORU I. ARNOLD-ROLAND


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

 

 

DEPARTAMENTUL MANAGEMENT-MARKETING-ADMINISTRAREA AFACERILOR

 

                                           

Comisia nr. 5 MARKETING Data Sala Ora
Preşedinte: Conf. dr. Sorina GÎRBOVEANU 14.07.2016 C164 13.00
Membri: Prof.   dr. Daniela POPESCU
  Conf. dr. Cătălin BARBU
Secretar Lect.   dr. Silvia PUIU

 

 

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI BORCOȘI M. ANA-MARIA
2 ZI BULACU E. ȘTEFANIA-ALEXANDRA
3 ZI CĂLIN I. IOAN
4 ZI CIOBOATĂ F. CĂTĂLIN-CRISTIAN
5 ZI CIUCĂ I. IONELA-BIANCA
6 ZI DINU G. CĂTĂLIN-CONSTANTIN
7 ZI DUDĂU C. IULIANA-MIRELA
8 ZI GUGU M. FLORINEL-ROBERT
9 ZI JIANU O.L. ANDREEA-THEODORA
10 ZI JIFCU C. COSMINA-ROXANA
14 ZI MĂCEȘANU T. CRISTINA-MARIA
11 ZI MANEA F. CAMELIA-ELENA
12 ZI MARDALE H. MIRON
13 ZI MARIN D. CRISTINA -FLORINA
15 ZI MIREA D. DENISA-MĂDĂLINA
16 ZI MORARU F. COSTINELA
17 ZI MUȘUROI G. ALEXANDRA-GEORGIANA
18 ZI NEGRILĂ F. IULIA -ANDREEA
19 ZI NICOLIȚA M. GIGI
20 ZI OLTEANU A.V. DIANA -MARIA
21 ZI PĂUNESCU O. ANDREEA-GABRIELA
22 ZI POLIFRONIE D. ELENA-CORINA
23 ZI POPESCU I. CORINA-MIHAELA
24 ZI S#RBU D. ELENA-MĂDĂLINA

 


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

 

 

DEPARTAMENTUL MANAGEMENT-MARKETING-ADMINISTRAREA AFACERILOR

 

 

Comisia nr. 6 ECONOMIA COMERTULUI TURISMULUI SI

SERVICIILOR

Data Sala Ora
Preşedinte: Conf.   dr. Adriana SCRIOȘTEANU 14.07.2016 C233A 13.00
Membri: Conf.   dr. Marius MITRACHE           
  Conf.   dr. Claudiu BOCEAN                              
Secretar Lect.   dr. Cosmin BĂLOI

               

                     

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI ALBULEȚU D. ALEXANDRA
2 ZI CĂLIN M. CERASELA-MARINELA
3 ZI CEAUȘU N. ILEANA-ECATERINA
4 ZI CHIRCOF N.T. CRISTINA-OFELIA
5 ZI CLENCI I. MONICA-ELENA
6 ZI COARDĂ Ș. ELENA-MIHAELA
7 ZI COSTACHE P. LARISA-ELENA
8 ZI COȘOI M. RODICA-ILEANA
9 ZI DOBRESCU C. CRISTINA
10 ZI DRAGOMIR L. RUXANDRA-GABRIELA
11 ZI DUMITRU C.I. MARIA-MĂDĂLINA
12 ZI GHERGHINA M. ANAMARIA
13 ZI GHERGHINA Ș.C. CĂTĂLINA-GEORGIANA
14 ZI GHIGA V. FLORENTINA-ANDREEA
15 ZI GIURGIȚEANU V. ANCA-RALUCA
16 ZI GOGOAȘE M. ELENA-CAMELIA
17 ZI HAVEI M. ANDREEA-EMILIA
18 ZI IONESCU M.N. ANA-CRISTINA
19 ZI IVAN Z. BĂNUȚA-IRINA-CONSTANTINA
20 ZI JOIȚA I. FLORIN-IONEL
21 ZI MANDA I. MĂDĂLINA-FLORENTINA
22 ZI MARCOVICI C. ȘTEFANIA-BIANCA


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

 

 

DEPARTAMENTUL MANAGEMENT-MARKETING-ADMINISTRAREA AFACERILOR

 

Comisia nr. 7 ECONOMIA COMERTULUI TURISMULUI SI

SERVICIILOR

Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.   dr. Ion CRIVEANU  14.07.2016 C143 13.00
Membri: Conf.   dr. Radu OGARCĂ  
  Conf.   dr. Liviu CIORA                       
Secretar Conf.   dr. Mădălina MEGHIȘAN

              

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI MARINESCU G. ADELA-GABRIELA
2 ZI MERGEA I. MARIA-MĂDĂLINA
3 ZI MILITARU D. LORENA-MARIA
4 ZI MITROI G.M.P. ANA-MARIA
5 ZI MUSTAȚĂ V. LARISA-MARIA
6 ZI NANU P. CRISTINA-NICOLETA
7 ZI OBRETIN S.R. ANCA-VALENTINA
8 ZI OPROIU D. DENISA-DANIELA
9 ZI PANĂ M. IONELA-CAMELIA
10 ZI PĂTRU D. MARIA-NICOLETA
11 ZI POPESCU C. ISABELA-ELENA
12 ZI PRICĂ G. ANDREEA-GABRIELA
13 ZI ROȘCA V. ANDREEA-MARIANA
14 ZI SAVENCO V. MARIANA
15 ZI STANCA F. ANDREEA-ELENA
16 ZI SURDU G. ALINA-COSMINA
17 ZI ȘARLĂ I. CRISTINA-ILEANA
18 ZI TROCAN I. MIRELA-ADELINA
19 ZI UDUDOI C. ȘTEFANIA
20 ZI ULARU F. LAURA-MARIANA
21 ZI VASILE P. ALINA-IONELA
22 ZI V#RBĂNESCU C.D. ANCA-MARIA
23 ZI ZANFIRESCU V. VASILICA


 

PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL FINANŢE, BĂNCI ŞI ANALIZĂ ECONOMICĂ

Comisia nr. 1 FINANŢE ŞI BĂNCI   Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.dr. Marcel Drăcea 14.07.2016 C270 13.00
Membri: Conf.dr. Daniel CÎRCIUMARU
  Prof.dr. Jenica POPESCU
Secretar Asist. dr. Mihăiţă COSTESCU

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI ABAGIU C.M. ANDRADA-GABRIELA
2 ZI ALEXIE M NICOLAE BOGDAN
3 ZI ANTONE L LAURA-SIMONA
4 ZI AVRAM N IONUȚ ALEXANDRU
5 ZI BALEA E. EMILIA ADELINA
6 ZI BARBU GH OANA BIANCA
7 ZI BERCEANU F MARIA ROXANA
8 ZI B#ZGANU M. ANCA-GEORGIANA
9 ZI BUZATU I MARIUS DĂNUȚ
10 ZI CALCIU P MARIA MĂDĂLINA
11 ZI CALIȚOIU D COSTINEL
12 ZI CĂTUN I.M TEODORA
13 ZI C#RCEANU D IONELA DOINIȚA
14 ZI DANCIU V. ILEANA-ELENA

 


PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL FINANŢE, BĂNCI ŞI ANALIZĂ ECONOMICĂ

Comisia nr. 2 FINANŢE ŞI BĂNCI   Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.dr. Nicolae SICHIGEA 14.07.2016 C339 11.00
Membri: Conf.dr. Radu BUZIERNESCU
  Conf.dr. Roxana BĂDÎRCEA
Secretar Lect dr. Nicoleta FLOREA

 

 

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI DRAGOMIR A. ELENA-VALENTINA
2 ZI GEANTĂ M IONELA-ROXANA
3 ZI GIURA I ELENA DENISA
4 ZI IUREȘ V BOGDAN MIHAI
5 ZI LIXANDRU TS ELENA RAMONA
6 ZI LUȚĂ C ANDREEA CRISTINA
7 ZI MARICA D M DANIEL MARIAN
8 ZI MĂRGĂRIT GH. MONICA - IONELIA
9 ZI MĂRGHIDANU D.C. DANA ANCA
10 ZI MERCIOIU V MIHAELA MĂDĂLINA
11 ZI NICULEANU E ALEXANDRA-MARINA
12 ZI NISIPEANU G IONUȚ SILVIAN
13 ZI NUȚĂ N ANGELICA
14 ZI OANĂ F. ANA-MARIA
15 ZI ONIȘOR I IONELA-ROXANA


 

PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL FINANŢE, BĂNCI ŞI ANALIZĂ ECONOMICĂ

 

 

Comisia nr. 4 FINANŢE ŞI BĂNCI   Data Sala Ora
Preşedinte: Prof.dr. Marian SIMINICĂ 15.07.2016 C228 9.00
Membri: Prof. dr. Cristi SPULBĂR
  Conf. dr. Anca   BĂNDOI
Secretar Lect. dr. Mirela SICHIGEA

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI OPREA I MADI
2 ZI PAȘALEGA V. LAVINIA-GABRIELA
3 ZI P~RVULEȚ M CARMEN
4 ZI POMANĂ I. ALEXANDRA - LORENA
5 ZI POPESCU L. ADRIAN - MIHAI
6 ZI RISTEA I LARISA MIHAELA
7 ZI RODEANU B OANA MARIA
8 ZI SANDU G GABRIEL
9 ZI SĂNDOIU I CLAUDIA ELENA
10 ZI SCURTAN S GEORGETA
11 ZI STAMIN P IONUȚ-GABRIEL
12 ZI STĂNESCU I ANDREEA-GEORGIANA
13 ZI Ț#RU C BIANCA MARIA
14 ZI VLĂSCEANU V ADELINA-MARIA

 


 

 

PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

DEPARTAMENTUL FINANŢE, BĂNCI ŞI ANALIZĂ ECONOMICĂ

Comisia nr. 5 FINANŢE ŞI BĂNCI (cu predare în limba engleză)   Data Sala Ora
Preşedinte: Conf.dr. George CIOBANU 14.07.2016 C414 13.00
Membri: Conf. dr. Luminița VOCHIȚA
  Conf. dr. Cosmin FRATOȘTIȚEANU
Secretar Lect. dr. Alina MANTA

 

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI BOCA I. FELICIA MIHAELA
2 ZI BUMBAC L. ANDREEA CEZARA
3 ZI CHAKANYUKA   FIDELIS TAFADZWA
4 ZI CÎRSTEA D. GABRIEL COSMIN
5 ZI DINCĂ I. LARISA - IONELA
6 ZI MARCU C. CRISTIAN MARIN
7 ZI MILITARU V.D. ALEXANDRU CRISTIAN
8 ZI PREDUȚ M. ALINA-RADMELIA-MARINELA
9 ZI RADU C. LUCIAN ADRIAN
10 ZI ROTARU A.M. DANIEL ARMAND abs 2015
11 ZI STANCA N. ANDREEA-ELENA
12 ZI TUDOR C. BOGDAN ADELIN
13 ZI VĂDUVA Ș.G GEORGE ȘTEFAN

 


 

 

 

 

PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

 

 

DEPARTAMENTUL DE STATISTICĂ ȘI INFORMATICĂ ECONOMICĂ

Comisia nr. 1 INFORMATICĂ ECONOMICĂ Data Sala Ora
Preşedinte: Conf. dr. Amelia BĂDICĂ 14.07.2016 224 9.00
Membri: Conf. dr. Răzvan BUȘE
  Conf. dr. Ion BULIGIU
Secretar Asist. dr. Mihai COSTESCU

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI ABAGIU S. AURELIAN-MIHAI
2 ZI BREBEUȚĂ I. MARCELA
3 ZI BURCI D.M. LAURENȚIU-VIOREL
4 ZI CHIMOIU V. CĂTĂLINA-NICOLETA
5 ZI CIURICĂ I. IOAN-DANIEL
6 ZI DUNĂ M. TATIANA-FLORENTINA
7 ZI GHIȚĂ V. DANIEL-MARIAN
8 ZI GRIGORE A. SABINA
9 ZI ILINA C. FLORENTINA-CLAUDIA
10 ZI ILINCA M. ALINA-MIHAELA

 

 


 

 

PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

 

 

DEPARTAMENTUL DE STATISTICĂ ȘI INFORMATICĂ ECONOMICĂ

Comisia nr. 2 INFORMATICĂ ECONOMICĂ Data Sala Ora
Preşedinte: Prof. dr. Georgeta ȘOAVĂ 14.07.2016 223 9.00
Membri: Prof.   dr. Valentin LIȚOIU
  Conf. dr. Anca MEHEDINȚU
Secretar Lect.   dr. Adina BĂLAN

 

 

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI IONESCU F ALINA
2 ZI LICU D. MARINA-MĂDĂLINA
3 ZI LUPU O. MARIA-ILINCA
4 ZI MATEI M. ADRIANA-MĂDĂLINA
5 ZI OLARU G. FLORINA-IOANA
6 ZI OLARU G. VICTORIA-NICOLETA
7 ZI PĂSAT C. ANDREEA-ALEXANDRA
8 ZI STAN N. ELENA-CRISTINA
9 ZI STAN N. MARIA-ANGELICA
10 ZI V~LNEI I. COSMINA-ALINA

 

 

 

 

 

 


 

PLANIFICAREA COMISIILOR PENTRU SUSŢINEREA EXAMENULUI DE LICENŢĂ

 

 

DEPARTAMENTUL DE STATISTICĂ ȘI INFORMATICĂ ECONOMICĂ

 

Comisia nr. 3 STATISTICĂ ȘI PREVIZIUNE ECONOMICĂ Data Sala Ora
Preşedinte: Conf. dr. Costel IONAȘCU 14.07.2016 269 10.00
Membri: Prof.   dr. Carmen RADU
  Conf. dr. Ilie MURĂRIȚA
Secretar Conf. dr. Liviu POPESCU

 

Nr.

crt.

ZI/ID Nume Inițiala Prenume
1 ZI ARCEREANU I. ȘTEFANIA-LOREDANA
2 ZI BĂDĂLAN M. CRISTIAN
3 ZI GHEORGHE C. GEORGIANA-COSMINA
4 ZI MĂLĂEL - P#RVU M. SIMONA-GIORGIANA
5 ZI MITRACHE S. MARIA-LOREDANA
6 ZI MOHOREA A. GEORGETA
7 ZI POPA M. MARIA-IOANA
8 ZI POPESCU G. COSMINA-MARIA
9 ZI STANCU F. ANETA-FLORENTINA
10 ZI ȚUINEA A. MARTA MIHAELA
11 ZI VOICU M. ROBERT - FLORIN
Share